author

Allan Mróz

Cześć! Tutaj zarażam moją fascynacją groomingiem i pielęgnacją męskiego uroku. Moje wpisy to kompendium wiedzy o modzie, strzyżeniach, trendach brodowych i produktach do pielęgnacji. Razem eksplorujemy świat akcesoriów, uczymy się technik golenia i dbania o włosy. Dołącz do mojej podróży ku doskonałej prezencji!

8 artykułów

latest-article
Barber
Higiena rąk w pracy barbera – jak skutecznie chronić siebie i klientów?
date-icon
23 września, 2023

Higiena rąk jest kluczowa dla bezpieczeństwa barberów i klientów. Regularne mycie wodą z mydłem, stosowanie środków dezynfekujących, obcinanie paznokci, nawilżanie skóry – to podstawy prawidłowej pielęgnacji dłoni. Artykuł omawia zasady higieny przed, w trakcie i po zabiegach, dobór preparatów oraz sprzętu i urządzeń poprawiających czystość. Podkreśla znaczenie szkoleń dla personelu i budowania świadomości klientów.

latest-article
Barber
Strzyżenie męskie maszynką – techniki dla początkujących barberów
date-icon
23 września, 2023

Samodzielne strzyżenie męskich włosów maszynką w domu to oszczędność czasu i pieniędzy. Artykuł zawiera praktyczne porady dla początkujących dotyczące doboru maszynki, technik strzyżenia, typowych błędów i pielęgnacji włosów po zabiegu. Dowiesz się jak uniknąć najczęstszych problemów i uzyskać zadowalający efekt domowego strzyżenia.

latest-article
Pielęgnacja ciała
Jak radzić sobie z wrastającymi włosami po goleniu?
date-icon
23 września, 2023

Wrastające włosy to poważny problem dla wielu osób. Przeczytaj poradnik, aby dowiedzieć się jak rozpoznać objawy wrastania, jak mu zapobiegać higieną i doborem obuwia oraz jakie są skuteczne metody usuwania wrastających włosów. Poznaj też sposoby pielęgnacji stóp po zabiegu.

1 / 1