fbpx
ZAWSZE DARMOWA WYSYŁKA
PolishEnglishFrenchGermanItalianSpanish
ZAWSZE DARMOWA WYSYŁKA

3 stycznia 2020

Pielęgnacja brody i wąsów

Pielęgnacja brody i wąsów

Pielęgnacja brody i wąsów nie jest łatwa. Wymaga cierpliwości, a także kilku świetnych narzędzi, aby właściwie zachować pożądany wygląd. Przyda Ci się szczotka do brody, trymer, wosk, grzebień do brody lub zestaw wspomagający golenie, aby utrzymać swój zarost w doskonałym kształcie. Z dumą oferujemy najwyższej jakości narzędzia do pielęgnacji brody oraz zestawy renomowanych marek.
Istnieją liczne narzędzia do brody, które mogą pomóc mężczyźnie zachować estetyczny zarost i czuć się z nim dobrze. Zalecamy częste korzystanie z takich produktów jak szczotka do brody w celu rozczesywania zarostu oraz pozbycia się okruchów i martwego naskórka. Używanie wysokiej jakości trymera do brody ma również kluczowe znaczenie dla utrzymania zarostu wolnego od włosów rosnących w nieodpowiednim kierunku.

Zestawy ułatwiające golenie stanowią idealny prezent lub zestaw startowy dla wielu mężczyzn. Nasze najlepsze zestawy zawierają wszystkie niezbędne elementy do właściwej pielęgnacji brody.
Kluczem do świetnie wyglądającego zarostu jest prawidłowe golenie i przycinanie brody, a także układanie jej w ten sposób, by uniknąć nieestetycznego, niezadbanego wyglądu. W zależności od kształtu głowy i twarzy niektóre style brody będą wyglądać lepiej niż inne. Aby uzyskać więcej informacji na temat różnych stylów brody dla każdej struktury twarzy, zapoznaj poradnikami ekspertów od pielęgnacji.
Stworzenie własnego zestawu narzędzi to świetny sposób na to, by pielęgnacja brody stała się nie tylko łatwa, ale i przyjemna. Olejki czy szczotka do brody znacznie upraszczają codzienną higienę naszego zarostu i pozwalają nad nim zapanować.

 

Narzędzia do brody
Ponieważ zarost często jest twardszy i grubszy niż włosy na głowie, konieczna jest dodatkowa pielęgnacja brody, aby włosy na twarzy były zdrowie, miękkie i dobrze odżywione. Olejki do brody najlepszym sposobem na poprawienie nawilżenia i wyglądu brody, jednocześnie nie powodując swędzenia, łuszczenia i rozdwajania.
Najlepszym momentem do stosowania olejku do brody jest gorący prysznic, gdy pory są nadal otwarte, a twarz wyjątkowo czysta. Ilość zastosowanego oleju zależy od obfitości naszego zarostu. Im dłuższa broda, tym więcej produktu musisz użyć, aby przeniknął on do mieszków włosowych. Dla niewielkiego zarostu wystarczy 1 kropla, podczas gdy duże brody mogą wymagać ponad 5 kropli.

Dwoma kluczowymi męskimi produktami, bez których pielęgnacja brody jest trudna, są jej środki do mycia i balsamy. Oczyszczają one nawet najgrubsze brody, usuwając głęboko zakorzenione zabrudzenia, tłuszcz i resztki, dzięki czemu nasza skóra pozostanie w dobrej kondycji.
Balsamy i olejki do brody rozwiązują dwie główne trudności związane z zapuszczaniem dużego zarostu. Po pierwsze, nawilżają gruby zarost i znajdująca się pod nim skórę, aby uzyskać bardziej miękką brodę, a także ograniczyć swędzenie i łuszczenie się. Dodatkowo balsam pozwala kształtować i modelować brodę, aby uzyskać bardziej zadbany wygląd, co przy posiadaniu zarostu jest bardzo istotną kwestią.

Przeczytaj także - Narzędzia do brody

Skomentuj wpis

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


ODBIERZ RABAT 10%
Zostaw nam swój adres e-mail i otrzymaj kupon rabatowy 10% na wszystkie produkty

BARBER SHOP © 2020
DESIGNED BY CLICKDESIGN
NAJNOWSZE WPISY
closetruckenvelopeusercartphonemenu-circlecheckmark-circle
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram